Akty wandalizmu na terenie Gminy Barczewo aplikacja
Akty wandalizmu na terenie Gminy Barczewo.
W ostatnim czasie na terenie Gminy Barczewo doszło do kolejnych aktów wandalizmu.
Na przystanku autobusowym w Dobrągu oraz pod mostem przy drodze krajowej pojawiły się graffiti. Niestety, w lesie zostały również wyrwane młode drzewka, które wcześniej posadzono z myślą o wspólnej przestrzeni i przyszłych pokoleniach.
Takie działania wpływają na wygląd naszej gminy i generują dodatkowe koszty napraw.
Prosimy mieszkańców o reagowanie na podobne sytuacje i zgłaszanie przypadków wandalizmu odpowiednim służbom. Dbajmy wspólnie o miejsca, z których korzystamy wszyscy.
Opublikował(a): Adriana Mostek
Data publikacji: 25-05-2026 13:15
Modyfikował(a): Adriana Mostek
Data modyfikacji: 25-05-2026 14:34
Data publikacji: 25-05-2026 13:15
Modyfikował(a): Adriana Mostek
Data modyfikacji: 25-05-2026 14:34