Akty wandalizmu na terenie Gminy Barczewo aplikacja

Akty wandalizmu na terenie Gminy Barczewo. 

W ostatnim czasie na terenie Gminy Barczewo doszło do kolejnych aktów wandalizmu.

Na przystanku autobusowym w Dobrągu oraz pod mostem przy drodze krajowej pojawiły się graffiti. Niestety, w lesie zostały również wyrwane młode drzewka, które wcześniej posadzono z myślą o wspólnej przestrzeni i przyszłych pokoleniach.

Takie działania wpływają na wygląd naszej gminy i generują dodatkowe koszty napraw.

Prosimy mieszkańców o reagowanie na podobne sytuacje i zgłaszanie przypadków wandalizmu odpowiednim służbom. Dbajmy wspólnie o miejsca, z których korzystamy wszyscy.

Opublikował(a): Adriana Mostek
Data publikacji:
 25-05-2026 13:15

Modyfikował(a): Adriana Mostek
Data modyfikacji:
 25-05-2026 14:34