Sport i Rekreacja

Mistrzostwa Sportów Ekstremalnych

8 Czerwiec 2022 r. /  
Podczas Dni Barczewa 10 lipca, od godziny 12 w naszym barczewskim skateparku odbędą się po raz pierwszy w Barczewie Mistrzostwa Sportów Ekstremalnych. Zawody na deskorolce, hulajnodze i B.M.X. w dwóch kategoriach! Poniżej znajdziecie szczegóły wydarzenia: Regulamin Mistrzostw komunikat organizacyjny Mistrzostwa sportów ekstremalnych karta zgłoszenia zawodnika zgoda rodzica opiekuna oświadczenie Serdecznie zapraszamy!!  
REDAKTOR: adminJW

Turniej siatkówki plażowej

25 Maj 2022 r. /  
Burmistrz Barczewa zaprasza na kolejne wydarzenie sportowo- rekreacyjne z cyklu „Na sportowo z Gminą Barczewo”. Tym razem organizujemy turniej siatkówki plażowej, który odbędzie się 25 czerwca na Plaży Miejskiej w Zalesiu. Wydarzenie to zorganizowane zostanie pod hasłem „Bezpieczne wakacje” Wszystkie niezbędne informacje na temat turnieju i zapisów znajdziecie w linkach poniżej! Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 czerwca. Zapraszamy! Regulamin turnieju siatkówki komunikat organizacyjny turniej siatkówki karta zgłoszenia drużyny turniej siatkówki zgoda Turniej siatkówki  
REDAKTOR: adminJW

KS Tempo Ramsowo Wipsowo- UKS Start K ...

25 Maj 2022 r. /  
11 czerwca, w sobotę KS Tempo Ramsowo Wipsowo rozegra kolejny mecz domowy przeciwko UKS Start Kruklanki. Mecz rozpocznie się o godz. 16.00. Zapraszamy na boisko w Wipsowie.
REDAKTOR: adminJW

KS Łęgajny- SKF FC Dajtki

25 Maj 2022 r. /  
4 czerwca drużyna KS Łęgajny na własnym boisku zmierzy się w meczu A klasy okręgowej z SKF FC Dajtki. Pierwszy gwizdek o 18.00. Zapraszamy do kibicowania.
REDAKTOR: adminJW

GKS Pisa Barczewo-MKS Korsze

25 Maj 2022 r. /  
Zapraszamy na mecz GKS Pisa Barczewo-MKS Korsze w dniu 4 czerwca o g. 17.00 na boisku przy ul. Północnej w Barczewie
REDAKTOR: adminJW

Rodzinny spływ kajakowy

9 Maj 2022 r. /  
Informujemy, że w ramach cyklu wydarzeń rekreacyjno-sportowych pt. „Na sportowo z Gminą Barczewo” dnia 14 maja 2022r. (sobota) odbędzie się Rodzinny spływ kajakowy „Pisą po Warmii”. Szczegóły na plakacie! Zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa.
REDAKTOR: adminJW

Mecz KS Łęgajny

19 Kwiecień 2022 r. /  
Zapraszamy na mecz ligowy klubu KS Łęgajny przeciwko SKS Szczytno. Mecz zostanie rozegrany 21 maja o godzinie 18.00 na boisku w Łęgajnach. Zapraszamy wszystkich kibiców!
REDAKTOR: adminJW

Mecz KS Tempo Ramsowo Wipsowo

19 Kwiecień 2022 r. /  
14 maja 2022r. o godzinie 16.00 zostanie rozegrany mecz w ramach rozgrywek ligi okręgowej, klasa A pomiędzy KS Tempo Ramsowo Wipsowo a MKS Kłobuk Mikołajki. Miejsce spotkania- boisko gminne w Wipsowie.
REDAKTOR: adminJW