Sport i Rekreacja

Na sportowo z gminą Barczewo- spływ ...

3 Luty 2023 r. /  
Spływy kajakowe to wydarzenia rekreacyjne cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem! Wszak rzek i jezior u nas nie brakuje! Zapraszamy na kolejny spływ kajakowy w dniu 21 maja ( niedziela). Spotykamy się przed Urzędem Miejskim, skąd zorganizowanym transportem udamy się do Zalesia. Spływ kajakowy trasą ok 4-godzinną z zakończeniem na Stawie w Barczewie, przejście do OSP i wspólne ognisko.
REDAKTOR: adminJW

Ogólnopolski Turniej Tańca WARMIA D ...

3 Luty 2023 r. /  
Zapraszamy na kolejne wydarzenie sportowe o randze ogólnopolskiej! Wspólnie z Szkołą Tańca BTB organizujemy wspaniałe taneczne wydarzenie, na którym spodziewamy się ponad 800 uczestników!! Więcej szczegółów podamy wkrótce!
REDAKTOR: adminJW

Ogólnopolski Turniej Mini-siatkówki ...

3 Luty 2023 r. /  
W dniach 15-16. kwietnia odbędzie się Ogólnopolski Turniej Mini-siatkówki dwójek dla dzieci do lat 10, w kategoriach dziewcząt (sobota) i chłopców (niedziela). Wydarzenie współorganizowane przez Fundację Huberta Jerzego Wagnera. Turniej rozgrywany będzie w Zespole Szkół w Barczewie. Zapraszamy!
REDAKTOR: adminJW

Międzynarodowy Dzień Sportu

3 Luty 2023 r. /  
Serdecznie zapraszamy uczniów szkół z terenu naszej gminy na turniej o nazwie Mini Rambit o Puchar Przechodni Burmistrza Barczewa! Będzie to turniej z naprzemiennymi konkurencjami sportowymi oraz konkursem wiedzy.  
REDAKTOR: adminJW

Turniej Piłki Nożnej

3 Lipiec 2022 r. /  
Serdecznie zapraszamy na turniej piłki nożnej, który rozegrany zostanie na Orliku przy ul. Północnej w Barczewie w trzech kategoriach wiekowych: dzieci z klas 1-3, dzieci z klas 4-8, open. Gra 5 zawodników+ bramkarz. Zapisy pod numerem telefonu 509-839-906. Czekamy na wasze zgłoszenia do 7 lipca do godziny 15.00.  
REDAKTOR: adminJW

Biegi Juniora

3 Lipiec 2022 r. /  
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do rywalizacji w konkurencjach lekkoatletycznych! Zawody odbędą się podczas Dni Barczewa- 10 lipca od godziny 9.00 na bieżni przy ulicy Północnej w Barczewie. Zapisy w dniu zawodów od godziny 8.00. Szczegóły na plakacie.
REDAKTOR: adminMK

Rodzinna wycieczka rowerowa- 03.07.20 ...

28 Czerwiec 2022 r. /  
Serdecznie zapraszamy całe rodziny na wycieczkę rowerową malowniczymi szlakami naszej gminy! Startujemy już w najbliższą niedzielę, 3 lipca o godzinie 9.00. Spotykamy się przed Ratuszem! Zapraszamy wszystkie chętne osoby. Zapisy do piątku 1 lipca do godz. 15.00 oraz wszelkie informacje pod numerem telefonu 509-839-906.
REDAKTOR: adminJW