Sport i Rekreacja

Ogólnopolski Turniej Tańca WARMIA D ...

3 Luty 2023 r. /  
Zapraszamy na kolejne wydarzenie sportowe o randze ogólnopolskiej! Wspólnie z Szkołą Tańca BTB organizujemy wspaniałe taneczne wydarzenie, na którym spodziewamy się ponad 800 uczestników!! Więcej szczegółów podamy wkrótce!
REDAKTOR: adminJW

Międzynarodowy Dzień Sportu

3 Luty 2023 r. /  
Serdecznie zapraszamy uczniów szkół z terenu naszej gminy na turniej o nazwie Mini Rambit o Puchar Przechodni Burmistrza Barczewa! Będzie to turniej z naprzemiennymi konkurencjami sportowymi oraz konkursem wiedzy.  
REDAKTOR: adminJW

Turniej Piłki Nożnej

3 Lipiec 2022 r. /  
Serdecznie zapraszamy na turniej piłki nożnej, który rozegrany zostanie na Orliku przy ul. Północnej w Barczewie w trzech kategoriach wiekowych: dzieci z klas 1-3, dzieci z klas 4-8, open. Gra 5 zawodników+ bramkarz. Zapisy pod numerem telefonu 509-839-906. Czekamy na wasze zgłoszenia do 7 lipca do godziny 15.00.  
REDAKTOR: adminJW

Biegi Juniora

3 Lipiec 2022 r. /  
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do rywalizacji w konkurencjach lekkoatletycznych! Zawody odbędą się podczas Dni Barczewa- 10 lipca od godziny 9.00 na bieżni przy ulicy Północnej w Barczewie. Zapisy w dniu zawodów od godziny 8.00. Szczegóły na plakacie.
REDAKTOR: adminMK

Rodzinna wycieczka rowerowa- 03.07.20 ...

28 Czerwiec 2022 r. /  
Serdecznie zapraszamy całe rodziny na wycieczkę rowerową malowniczymi szlakami naszej gminy! Startujemy już w najbliższą niedzielę, 3 lipca o godzinie 9.00. Spotykamy się przed Ratuszem! Zapraszamy wszystkie chętne osoby. Zapisy do piątku 1 lipca do godz. 15.00 oraz wszelkie informacje pod numerem telefonu 509-839-906.
REDAKTOR: adminJW

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza

27 Czerwiec 2022 r. /  
Zapraszamy na Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza, który odbędzie się 10 lipca o godz. 10.00 w Skarbcu Kultury Europejskiej. KATEGORIE: – Przedszkole – Klasy I-IV szkoły podstawowej – Klasy V-VIII szkoły podstawowej – Open NAGRODY: I-III miejsca – medale i puchary, wszyscy zawodnicy – otrzymują dyplomy UCZESTNICTWO: Prawo startu mają mieszkańcy gminy Barczewo. Turniej odbędzie się systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo gry 10 minut dla zawodnika Sędzia główny – Krzysztof Cis MIEJSCE TURNIEJU: Skarbiec Kultury Europejskiej w Barczewie, ul. Grunwaldzka 15 Weryfikacja zawodników do godz. 9.45 ORGANIZATOR/WSPÓŁORGANIZATOR: Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie, Krzysztof Cis, Gmina Barczewo, Michał Rak, Szkółka […]
REDAKTOR: adminMK

Mistrzostwa Sportów Ekstremalnych

8 Czerwiec 2022 r. /  
Podczas Dni Barczewa 10 lipca, od godziny 12 w naszym barczewskim skateparku odbędą się po raz pierwszy w Barczewie Mistrzostwa Sportów Ekstremalnych. Zawody na deskorolce, hulajnodze i B.M.X. w dwóch kategoriach! Poniżej znajdziecie szczegóły wydarzenia: Regulamin Mistrzostw komunikat organizacyjny Mistrzostwa sportów ekstremalnych karta zgłoszenia zawodnika zgoda rodzica opiekuna oświadczenie Serdecznie zapraszamy!!  
REDAKTOR: adminJW