Wydarzenia

FARBY I STARE KSIĄŻKI w Synagodze

17 Kwiecień 2023 r. /  
Zapraszamy na FARBY I STARE KSIĄŻKI – kolaż Roberta Znajomskiego. „Na targu” – monolog Agnieszki Chojnowskiej Aranżacja wystawy – Agnieszka Markowicz Wstęp wolny/ wystawa czynna do 15 maja 2023 roku  
REDAKTOR: adminMK

”Moja żona Penelopa” sztuka teat ...

21 Marzec 2023 r. /  
Grupa teatralna „Teatr Poruszenia”, działająca przy Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Barczewie, zaprasza na premierę adaptacji sztuki p.t. ”Moja żona Penelopa” autorstwa Zdzisława Gozdawy i Wacława Stępnia. 27 marca /pn/ 2023 r. godz 17.00 Skarbiec Kultury Europejskiej w Barczewie, ul. Grunwaldzka 15 Wstęp wolny
REDAKTOR: Zbigniew Kozłowski

W KARNAWAŁOWYM NASTROJU- koncert Ols ...

14 Luty 2023 r. /  
Zapraszamy na koncert w Skarbcu Kultury Europejskiej. Tym razem Olsztyński Chór „Bel Canto” zabierze Państwa w świat karnawału. W programie koncertu są przewidziane utwory muzyki popularnej, rozrywkowej, filmowej, folkowej, biesiadnej. Dyrygent zapowiada również dodatkowe atrakcje. Musicie to zobaczyć. Wstęp wolny. Serdecznie polecamy  
REDAKTOR: adminMK

Na sportowo z gminą Barczewo- spływ ...

3 Luty 2023 r. /  
Spływy kajakowe to wydarzenia rekreacyjne cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem! Wszak rzek i jezior u nas nie brakuje! Zapraszamy na kolejny spływ kajakowy w dniu 21 maja ( niedziela). Spotykamy się przed Urzędem Miejskim, skąd zorganizowanym transportem udamy się do Zalesia. Spływ kajakowy trasą ok 4-godzinną z zakończeniem na Stawie w Barczewie, przejście do OSP i wspólne ognisko.
REDAKTOR: adminJW

Ogólnopolski Turniej Tańca WARMIA D ...

3 Luty 2023 r. /  
Zapraszamy na kolejne wydarzenie sportowe o randze ogólnopolskiej! Wspólnie z Szkołą Tańca BTB organizujemy wspaniałe taneczne wydarzenie, na którym spodziewamy się ponad 800 uczestników!! Więcej szczegółów podamy wkrótce!
REDAKTOR: adminJW

Ogólnopolski Turniej Mini-siatkówki ...

3 Luty 2023 r. /  
W dniach 15-16. kwietnia odbędzie się Ogólnopolski Turniej Mini-siatkówki dwójek dla dzieci do lat 10, w kategoriach dziewcząt (sobota) i chłopców (niedziela). Wydarzenie współorganizowane przez Fundację Huberta Jerzego Wagnera. Turniej rozgrywany będzie w Zespole Szkół w Barczewie. Zapraszamy!
REDAKTOR: adminJW

Międzynarodowy Dzień Sportu

3 Luty 2023 r. /  
Serdecznie zapraszamy uczniów szkół z terenu naszej gminy na turniej o nazwie Mini Rambit o Puchar Przechodni Burmistrza Barczewa! Będzie to turniej z naprzemiennymi konkurencjami sportowymi oraz konkursem wiedzy.  
REDAKTOR: adminJW

146 rocznica urodzin Feliksa Nowowiej ...

3 Luty 2023 r. /  
Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie  serdecznie zaprasza na WYDARZENIE Z OKAZJI 146 ROCZNICY URODZIN FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO wybitnego kompozytora, dyrygenta, organisty chórmistrza, patrioty urodzonego w Barczewie. Twórcy dzieł patriotycznych m.in. „Roty”, „Hymnu warmińskiego” i wielu innych. 11 lutego 2023 r. (sobota), godz. 16:00 Salon Muzyczny im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie ul. Mickiewicza 13 W programie: *Koncert kameralny pt. „Zakochani w Muzyce” Wykonawcy: Marcin Kucharzewski – fortepianSylwia Bronecka – wiolonczela *Prelekcja o Feliksie Nowowiejskim i zapowiedź wystawy pt. „Spuścizna rękopiśmienna Feliksa Nowowiejskiego ze zbiorów Salonu Muzycznego im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie”- przedstawi Magdalena Łowkiel, kustosza Salonu Muzycznego im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie.
REDAKTOR: adminMK