Pogoda w Barczewie

Poniedziałek 08.08.2022
Cypriana, Emiliana i Dominika
PM10 - μg/m3
Stan powietrza - Bardzo dobry
Barczewo
Miasto wielu kultur

Stand-up / Bartosz Zalewski & Arkadiusz Jaksa Jakszewicz & Kamil Kozieł / BARCZEWO 03.09

Kategoria: Kultura Rozrywka Wydarzenia
Data opublikowania: 24 Sierpień 2021
Redaktor: adminMK
DRUKUJ
25-30 zł
03.09.2021 / 20:00
a
Zapraszamy na występ stand-up comedy do wyjątkowego miejsca, jakim jest Skarbiec Kultury Europejskiej w Barczewie. Budynek jest byłym kościołem ewangelickim.
Na scenie zaprezentują swoje programy: BARTOSZ ZALEWSKI oraz ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ.
a
Całość poprowadzi KAMIL KOZIEŁ.
Wydarzenie będzie rejestrowane przez kamery i możliwe, że urodzi się z tego film, który trafi do posiadaczy Internetu.
Bilety: od 25 zł – http://kbq.pl/61521
a
BARTOSZ ZALEWSKI
urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, cztery do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Tym razem zaprasza na program „ŚMIEĆ CZY BYĆ”, który odróżnia się tym, że został zapisany Wielkimi Literami. Tematy poruszane w programie: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksis, genderis i feminis, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie. Zadowolenie młodzieży.
a
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudobrody komik z Warmii na Mazurach. Opowiada historie zbierane po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach, a nawet snach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim wesoło skończyć. Występował w trzech sezonach Comedy Clubu w Comedy Central. Za niejasne opowiastki nagrodzony na festiwalu FAMA, czy tam Łódź Challange Stand-up. Zaprezentuje program „Może być”.
a
Przydatne
CittaCity
Instytucje gminne, partnerzy
CittaCity
logo stopka logo stopka